Blog

Trojveršie je blog s podnadpisom: „o mojej maličkosti, dobrých knihách a pozoruhodnej Ázii“. Venuje sa teda trom základným témam (preto aj Trojveršie): svetu kníh, plnom recenzií a čitateľsko-denníkových zápiskov (veď „trojveršie“ je pojem literárny). Druhou témou je Ázia a predovšetkým Japonsko (veď „trojveršie“ je slovenský preklad haiku, tradičných japonských básní) – od ázijskej kultúry, histórie, fauny a flóry či módy; cez recenzie na ázijské filmy, seriály (doramy a anime) knihy a komiksy (manga) sa tu môže objaviť všetko, čo sa okolo Ázie aspoň letmo „obtrelo.“ A v neposlednom rade – či skôr predovšetkým 🙂 – pôjde o moju ctenú maličkosť: moje myšlienky, názory, zážitky, prosto príkladný blogový denník!

Na Trojverší nájdete niekoľko starých, ale za to vynovených článkov z ayamee.blog.cz, keďže Trojveršie vychádza z tradície ayamee.blog.cz. Môžete sa so mnou tešiť z radostí všedných dní, prelistovať si môj čitateľský denník a zapojiť sa do projektu Blogovej abecedy. Ak chcete Trojveršie pohodlne sledovať, odoberajte jeho RSS kanál alebo využite bloglovin.

bloglovin

Trojveršie poháňa WordPress.

Podmienky používania

Všetky články na tomto blogu sú mojím dielom a vzťahujú sa na ne autorské práva. Texty alebo ich časti možno zdieľať, šíriť, citovať a parafrázovať pre nekomerčné i komerčné účely za podmienky uvedenia autora. Fotky a obrázky neoznačené zdrojom sú taktiež mojím dielom a taktiež sa na ne vzťahujú autorské práva. Ich šírenie je možné len s uvedením autora, ich ďalšie spracovanie a následné šírenie upraveného diela je bez súhlasu autora zakázané.

V prípade, že sa moje články zakladajú na informáciách z iných materiálov, internetových, knižných či akýchkoľvek, v závere článku sú uvedené zdroje. Ak článok dopĺňajú „cudzie“ obrázky a fotografie, sú taktiež označené zdrojom (nadpis nad/pod obrázkom „Picture from…“). Najčastejšie využívam obrázky z Pixabay.

Odkazy na tomto blogu, smerujúce na e-shopy BIOnatural.sk, iherb.com, martinus.sk a bookdepository.com, sú súčasťou affiliate systému a za sprostredkovanie nákupu v nich mám províziu – väčšinou riešenú podobou zľavy na nákup v danom e-shope. Väčšinu recenzovaných kníh a produktov si sama kupujem, v prípade, že mi knihu / produkt na zrecenzovanie niekto venoval, je to v článku vyslovene uvedené.

Poďakovanie

Unwind theme by SiteOrigin; header images by Marsala Digital 2; social icons in side menu by TheG-Force; favicon by Angeleses. Thank you very much for such a great art!*

*

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť vyššie