Blogerka

Volá sa Dada Baroková, na internete ju možno poznáte ako Ayamee, je to obyčajne neobyčajná (alebo neobyčajne obyčajná) deva, ktorá sa pokúša objavovať najmä drobné radosti života, hoci je len optimistickým realistom. Má perfekcionalistické sklony; je to malý rojko a veľký bojko, typický blíženec – rozporuplná osobnosť, ktorá sa s nadšením púšťa do nových a nových vecí, no ešte rýchlejšie, ako si ju koníček našiel, ju dokáže aj opustiť.

Ašpiruje na knihomoľa, no ešte viac na amatérskeho spisovateľa, pisálka, hoci v poslednej dobe je čitateľsky i kreatívne značne utlmená (značka: hľadá sa pohrešovaná múza, počúva na meno Dominik). Je to odveká blogerka, pseudo–otaku – má rada mangu, anime a doramy, lolita módu (tú už pár rokov aktívne nenosí, aj keď šatník ešte nerozpredala…) a vlastne všetko ázijské, hoci v poslednom čase sa s Japonskom stretáva len na conoch…

Je to mama malého Pumuckliho (samozrejme, že sa reálne Pumuckli nevolá) a hrdá majiteľka malej-veľkej psej slečny menom Molly, ktorej v marci 2019 diagnostikovali IMHA (autoimunitnú hemolytickú anémiu). Miluje svoje čerstvo nahennované vlasy, (aktuálne) čierny čaj ochutený ovocným sirupom a víkendové pečenie s matkou (ktorú írečito naozaj volá matka). Keďže je momentálne na materskej, už do práce  nejazdí na bicykli, ale mohla by aspoň cvičiť jógu, rada ovoniava prírodnú kozmetiku, zbiera laky na nechty (aj neprírodné!), vejáre, papierové čajové vrecúška a hádam až zvrátene ju fascinujú dvojčatá.

Kontakt

Napíš mi e-mail.

Ja inde

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť vyššie