Blogerka

Volá sa Dada Baroková, na internete ju možno poznáte ako Ayamee, je to obyčajne neobyčajná (alebo neobyčajne obyčajná) 27–ročná deva, ktorá sa ešte stále hľadá. No nachádzať sa pokúša najmä drobné radosti života a snaží byť celkovo pozitívne naladená, hoci je len optimistickým realistom. Má mierne narcistické a vždy perfekcionalistické sklony; je to malý rojko a veľký bojko, typický blíženec – rozporuplná osobnosť, ktorá sa s nadšením púšťa do nových a nových vecí, no ešte rýchlejšie, ako si ju koníček našiel, ju dokáže aj opustiť.

Ašpiruje na knihomoľa, no ešte viac na amatérskeho spisovateľa, pisálka, hoci v poslednej dobe so svojou tvorbou vôbec nie je spokojná (značka: hľadá sa pohrešovaná múza, počúva na meno Dominik). Je to odveká blogerka, pseudo–otaku – má rada mangu, anime a doramy, vlastne všetko ázijské, je to taký áziofil, wapanese, a v poslednej dobe i lolita. Je to taký grammar nazi, vo voľnom čase koriguje titulky k japonskému anime v prekladateľskej fansub group GAW-Subs.

Miestami si ako amatérsky egyptológ rada zahrá Immortal Cities či ako ešte amatérskejší boh The Sims 3. Je hrdou majiteľkou malej-veľkej psej slečny menom Molly. Miluje svoje čerstvo nahennované vlasy, (aktuálne) čierny čaj ochutený ovocným sirupom a pečenie cheesecakes na tisíc spôsobov; občas šije a snaží sa byť všemožne kreatívne zručná. Do práce  jazdí na bicykli, trochu cvičí (aby sa nepovedalo), rada ovoniava prírodnú kozmetiku, zbiera laky na nechty (aj neprírodné!), vejáre, papierové čajové vrecúška a postavičky Tsum Tsum a hádam až zvrátene ju fascinujú dvojčatá.

Ja

Kontakt

Napíš mi e-mail.

Ja inde

stamps from DeviantArt

Yummy yummy for my tummy by PixieRiot*Zodiac Stamp: Gemini by AvengingSeraphim*Autumn by Vibeviant*I Love Japan by xxlilokaxx*Lolita stamp 2 by HappyStamp
*
Thinking Stamp reloaded by DaMoni*Hopeless Dreamer by SsGirlo*So Many Books by LaPurr*Lost in my imagination... by PixieRiot*Love To Write Stamp by Latias-Flyer

*

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *