Kontakt

Milý čitateľ!

Chceš sa niečo dôležité spýtať, máš pripomienku k môjmu blogu alebo mi chceš len tak napísať? Napíš mi mail na dada.barokova [at] trojversie.sk alebo jednoducho použi komentáre, ďakujem!

Milé firmy!

V prípade záujmu o spoluprácu mi neváhajte napísať! Rada otestujem Vaše produkty (napr. laky na nechty, prírodnú kozmetiku, mobilné aplikácie, spoločenské hry – som multifunkčná 😛 ) či služby (rada chodím po kaviarniach a ázijských bistrách), ak si budem môcť zachovať objektivitu a vyjadriť sa i k negatívam a chybám (samozrejme len v prípade, že dáke objavím). Rada píšem aj recenzie na knihy (preferujem žáner young adult).

PR článok s odkazmi na Vašu stránku a konkrétne produkty či služby za požitia vhodných kľúčových slov (na počte odkazov a ich forme sa môžeme dohodnúť) napíšem za poskytnutie produktu zdarma, príp. za vopred dohodnutú cenu. 🙂 Dohodnúť sa, samozrejme, môžeme aj na dlhodobejšej spolupráci.

Píšem pre:

BioBlogerinas, Tvoj obľúbený bioportál
NaVlasy.sk

Partnerské programy:

www.bionatural.sk

iherb.com, e-shop s prírodnou kozmetikou

martinus.sk
Free Delivery on all Books at the Book Depository

*

4 názory k “Kontakt

  1. Ahoj Dada. Prosim o radu mam cierne vlasy s hnedým nádychom až červeným po farbeni vlasov z farby sayoss 🙁 . Hnedé oci. Chcela by som farbu zjednotiť nechcem uz čiernu moja pôvodná farba vlasov je gastanova. Sama neviem aku farbu dat prosim pomozes mi. Dlhe roky som mala blond farbu. A teraz som experimentovala..dakujem za radu

    1. Ahoj, Gabika. Obávam sa, že Ti neporadím… Ja mám skúsenosti iba s hennou a tá farbí načerveno, čiže tam by to inak ako s červeným nádychom skutočne nešlo…. Ak tam máš už nejaké nádychy, melíry, henna i tak veľmi nepomôže, lebo farba po hennovaní závisí od farby farbeného vlasu, čiže ak tam máš viac odtieňov, po henne bude viac červených odtieňov. 🙂 Skús sa poradiť s kaderníčkou. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *